Eskişehirde Tramvayda Dehşet Anları! Kan İle Yazı Yazdı

Eskişehirde Tramvayda Dehşet Anları! Kan İle Yazı Yazdı

Edinilen bilgiye göre olay, Otogar-SSK yönüne giden tramvayda yaşandı. İddialara göre, saat 23.00 sıralarında vücudunun çeşitli yerlerini kesen kimliği belirsiz şahıs, kanlar içinde tramvaya bindi. İki kolunda da kesikler bulunan alkollü şahsı gören yolcular neye uğradıklarını şaşırdı. Bir süre yolculuk eden şahıs, daha sonra oturduğu yerden kalkarak kolundan akan kanı parmağıyla alıp tramvay camlarını tutan plastik kolon kısmına, “Bu devlet sahipsiz deyil CHP atam uyan” yazdı. Dehşet anlarına şahitlik eden yolcular, şahsın yaptıkları karşısında tepkisiz kaldı.

Ardından son durakta inen şahıs, otobüs duraklarında bir süre durduktan sonra bir vatandaş tarafından araçla hastaneye götürüldü. Tedavi altına alınan şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Şahıs Psikiyatri Servisine Yatırıldı

Olayın ardından bir vatandaş tarafından Yunus Emre Devlet Hastanesine götürülen şahıs, burada tedavi altına alındı ve olay esnasında aşırı derecede alkollü olduğu da tespit edildi. Buradaki tedavi sürecinden sonra şahıs, psikiyatri servisine yatırıldı.

Öte yandan yaşanan olayda Estram yetkilerinin, şahsın tramvayda herhangi bir kamu zararı oluşturmadığından konuyla alakalı şikayetçi olmadığı da öğrenildi.