Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş

TCDD Görevde Yükselme Sınavı Açılıyor

TCDD Görevde Yükselme Sınavı Açılıyor Son Başvuru Tarihi 22.07.2013

03 Temmuz 2013 Çarşamba, 15:27

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü ve Bağlı Ortaklıkları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği uyarınca; Yol Bakım Onarım Müdürü, Yol Bakım Onarım Şefi, Repartitör, Gar Şefi, İstasyon Şefi, Lojistik Şefi, Ambar Saymanı, Hukuk Müşaviri, Tesisler Şefi ve Trafik Kontrolörü unvanlarına yönelik olarak görevde yükselme eğitimi açılması düşünülmektedir.

1-) Görevde yükselme eğitimine son başvuru tarihi 22.07.2013 olarak belirlenmiştir.

2-) Görevde yükselme eğitimine alınacaklarda aranacak şartlar ile ihtiyaç yerleri emir ekinde yer almaktadır. Atanma şartlarını taşıyan personel, sadece bir unvan için başvuru yapabilecektir.

3-) Son başvuru tarihi itibariyle emir ekinde belirtilen atanma koşullarını taşıyan ve görevde yükselme eğitimine katılmak isteyen personel başvurusunu, GÖREVDE YÜKSELME EĞİTİMİNE BAŞVURU FORMU’nu eksiksiz olarak doldurarak doğrudan TCDD Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı 06330 Gar ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapacaktır. Posta yolu ile yapılacak müracaatlar, iadeli taahhütlü olacak ve postaya en son 22.07.2013 tarihinde verilmiş olacaktır. (Eğitime katılmak istenilen unvanın atama şartlarında özel bir öğrenim veya hizmet içi eğitim isteniyorsa bunlara ait belgeler ile ödül ve yabancı dil belgelerinin fotokopileri eklenecektir.)

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz