Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş

Eurasia Rail Fuarı Mart 2015’ te 5. kez Kapılarını Açıyor

Eurasia Rail Fuarı 05 – 07 Mart 2015 tarihleri arasında, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde…

22 Temmuz 2014 Salı, 21:17

05 – 07 Mart 2015 tarihleri arasında, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde, Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı konferans ve seminerle organize edilecek olan EurasiaRail Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı için geri sayım başladı.

2014 yılında, 25 farklı ülkeden 300 firmanın katılım sağladığı ve 50 farklı ülkeden 17.000 ‘den fazla sektör profesyonelinin ziyaret ettiği Eurasia Rail fuarında sektör devleri şimdiden yerlerini ayırmaya başladı.

Her yıl kazandığı ivme sayesinde ilgiyle karşılanan fuarda; Türkiye ve dünyadaki kamu kuruluşlarının yanı sıra Kardemir, BM Makine, Durmazlar, Talgo, CAF, Astra Rail, Endüstri Teknik, VİTEL, Pandrol, Revenga, Hisarlar Makine, Emas Demir Çelik, Emre Ray, Uşaklıgil, Alstom, Siemens, CGC Makine gibi sektör liderlerinin yerlerini ayırtmasıyla, fuar şimdiden % 50 doluluk oranını yakaladı. 2015 Eurasia Rail Fuarı, 2014 yılında olduğu gibi, demiryolu ve alt yapısıyla ilgili her türlü ürün ve teknolojinin tanıtılmasına fırsat veren uluslararası bir platform olma özelliğini devam ettirmektedir.

2012 yılı itibariyle, Uluslararası Fuar Birliği (UFI) tarafından “Uluslararası Fuar” statüsüne yükselen EURASIA RAIL Fuarı’nda, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İran ve Çin Halk Cumhuriyeti’nden milli katılım pavilyonlar için sözleşmeler imzalanmıştır.

2015 yılında 5. kez düzenlenecek fuarın T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TCDD, Tüvasaş, Tüdemsaş ve Tülomsaş fuarın resmi destekçileri arasında yer almakta olup, kendi standlarında özellikle son yıllarda demiryolu yatırımları ile ülkemizin bu konuda nasıl bir çekim merkezi haline geldiği açıkça görülme imkanı olacaktır.

Ülkemizde, 2023 yılına kadar ulaştırma sektörüne yapılacak 350 milyar dolarlık yatırımın; 45 milyar dolarlık kısmının demiryollarına tahsis edilmesi, 2023 yılına kadar 3.500 km yüksek hızlı, 8.500 km hızlı ve 1.000 km konvansiyonel olmak üzere 13.000 km demiryolu yapılarak toplam 25.000 km demiryoluna ulaşılması; dünya devlerinin ülkemize yönelmesini sağlamış, komşu ve çevre ülkelere rol model olmuştur.

Farklı kıta ve ülkelerde kazandığımız 22 yıllık birikim ve deneyime dayanarak yurt içinde düzenlediğimiz EURASIA RAIL fuarı sektörün yerli yabancı önemli oyuncularını, dernekleri, kurumlarını kısa sürede tek çatı altında toplamayı başarmıştır ve kendi konusunda Avrasya bölgesinin tek buluşma adresi olmaya devam edecektir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz