Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş
Jardz.com Ucuz Alışveriş

Bursaray Personelinden Başkan Altepe’ye Mektup

Bursaray Personeli “Biz Üvey Evlat mıyız?”

23 Haziran 2013 Pazar, 10:18

Bizimbursa ve Rotabursa Yazarı Mustafa Gültekin, yeni yazısında Bursaray Personelinin Başkan Altepe’ye yazdığı mektupta yer alan sarsıcı iddialara yer verdi. İşte Gültekin’in yazısı;

Bursaray personelinden Altepe’ye mektup!!!

Başkan Altepe’nin eline geçti mi?
Geçtiyse de okudu mu bilmiyorum ama Bursaray personeli toplanıp bir bakıma patronları sayılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye uzunca bir mektup döşenmişler.

Kendilerini,
“Bursaray bünyesinde çalışan talihsiz güvenlik görevlileri” olarak tanımlamışlar. Belediye bünyesinde görev yapan güvenlik görevlilerinin maaşları 1600 TL’ye çıkartılırken, kendilerine 1050 TL’nin layık görüldüğünü söyleyip, “biz üvey evlat mıyız?” diye de sormuşlar.

Mektupta ayrıca,
Çarpıcı bir iddia da yer alıyor ki; eğer doğruysa bu hak gaspının vebali gerçekten de Başkan Altepe’nin boynunadır.

İddia şu;
Çalıştıkları özel güvenlik firmasının 2012 yılı hesaplarında 20 bin TL açık çıkmış (bir yetkili iç etti belli ki). Şirket bu parayı tamamlamak için personele “icazetname” imzalatıp, “avans çekti” şeklinde göstererek bu parayı tedarik etmiş.

Düşünebiliyor musunuz?
Eğer iddia doğruysa, birileri her nasılsa 20 bin TL’nı iç ediyor ve bu para alın teriyle 3 kuruşa çalışan personelden kesiliyor. Bunun adı “gasp” değildir de nedir sizce? Yazık ki; hem de ne yazık.

Derhal,
Bir soruşturma yapılır, şirket hesapları incelenir ve ilgililer hakkında yasal işlem başlatılır mı bilemem ama Diyar-ı Dicle’de kurdun kaptığı kuzunun hesabının kendisine sorulacağına inanan, Ak Parti’nin vicdanı, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın bu konuya el atması lazım diye düşünüyorum.

SON SÖZ;
Tamam, Recep Altepe, çirkefliklerle boğuşan Başbakan’ın gözüne gözükmesin. Fakat birileri de Altepe’nin yönettiği belediyede yapılan haksızlıkları Allah için görsün lütfen….

Kaynak : Rotabursa

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz