Jardz.com Ucuz Alışveriş

Bisikletli Tren Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu


3017 kez izlendi, 03 Ekim 2013 Perşembe

İngiltere’de Bisiklet Sürücüsü Tren Raylarında Ölümle Burun Buruna Geldi

İngiltere’nin Cambridgeshire bölgesinde bir bisikletli, kontrollü demir yolu hemzemin geçidinin kapalı olmasına aldırış etmeden yoluna devam etmek isteyince az kalsın tren altında kalıyordu.

Bu görüntüler İngiltere’den… Kontrollü demiryolu geçidinin güvenlik kamerasına takılan anlarda bir bisiklet sürücüsü ölümden adeta kıl payı kurtuldu. Görüntülerde araçlar hemzemin geçitte trenin geçmesini bekliyor. Fakat dalgın bisiklet sürücüsü bir anda trenin gelmesine rağmen raylara doğru ilerliyor. Saliselerle hayatta kalmayı başaran şahıs derin bir oh çektikten sonra bisikletiyle geri dönüyor.

Bisikletli kadını son anda fark eden tren makinistinin acil durum frenlerini devreye soktuğu ancak kadının raylar üzerinde olması durumunda büyük bir hızla seyreden trenin durmasının zaten mümkün olmadığı ifade ediliyor.

İngiltere’deki Waterbeach geçidinden her gün 100′den fazla tren saatte 120 km hızla geçiyor.

Etiketler: Bisikletli Tren Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu Hemzemin Geçit Kazaları 2013 Hemzemin Geçite Kontrolsüz Gelen Bisikletli Son Anda Kurtuldu İngilterede Bir Bisikletli Tren Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtuldu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz